Inginer constructor - Alphaville Brasov

Post: Inginer constructor
Nivel cariera: Middle – Senior
Oras: Brașov
Domeniul: Tehnic

PROFIL:

  • Studii superioare in domeniul tehnic – constructii (specializarea CCIA – constituie avantaj);
  • Experienta relevanta in executie lucrari de finisaje si structura/instalatii de blocuri si case – minimum 2 – 4 ani;
  • Persoana organizata, ordonata si cu initiativa, cu bune capacitati decizionale, de planificare;
  • Obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor intalnite;
  • Bune capacitati de negociere si de lucru in echipa;
  • Disponibilitate la program prelungit;
  • Bune cunostinte operare PC: MS Office, MS Project, Autocad;
  • Carnet de conducere categoria B.

RESPONSABILITATI:

  • Supravegherea activitatii subcontractantilor pentru lucrarile de finisaje, de instalatii si de structura;
  • Monitorizarea executiei, din punct de vedere al calitatii, al cantitatilor, al conformitatii cu proiectul si al respectarii termenelor;
  • Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
  • Participarea la procesul de receptii lucrari;
  • Intocmirea necesarului de materiale si de personal;
  • Intocmirea diverselor situatii solicitate de catre conducerea societatii.

OFERTA:

  • Mediu organizational favorabil dezvoltarii profesionale si personale, cu posibilitati reale de avansare in cariera.
  • Se acorda un pachet salarial motivant, in acord cu performanta profesionala, cu evolutia si competenta acumulata.

Nume si Prenume *

Nr. Telefon *

Adresa de email *

Fisier Upload CV

Mesaj